Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kraczki - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Drzewianowo

Drzewianowo(Kraczki + 24 km)

130 000 zł1 326 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1326m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Drzewianowo, gm. Mrocza, pow. nakielski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kruszki

Kruszki(Kraczki + 14 km)

250 000 zł5 382 m² 46,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! W przypadku konkretnego zainteresowania cena może ulec zmianie! Duża działka z mpzp - Kruszki blisko Łobżenicy Działka mieszkaniowo usługowa- kruszki gmina Łobżenica. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Mrocza

Mrocza(Kraczki + 18 km)

219 000 zł500 m² 438 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z klimatycznym domkiem nad Jeziorem Słupowskim - Drzewianowo k. Mroczy | gotowa do wypoczynku tylko W naszym biurze, oferta na wyłączność. Jeśli szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Gorzeń(Kraczki + 25 km)

241 670 zł1 859 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż: działkę rolno budowlaną Gorzeń k. Łochowa, blisko Bydgoszczy Z warunkami zabudowy I gotowym projektem domu 130 m Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Nakielska

1,Kcynia(Kraczki + 22 km)

188 000 zł3 729 m² 50,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w północno-wschodniej części Kcyni, pomiędzy ulicami Nakielską i Tupadzką, w odległości około 1,5 km od Starego Rynku. Bezpośrednie sąsiedztwo.